Ako si správne vybrať tričko? Poradíme vám

Tričko je neoddeliteľnou súčasťou každého šatníka. Ako si však vybrať farbu vášho trička tak, aby ste svoj outfit nepokazili? Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov ako nosiť tričko, aby ste boli so svojím oblečením spokojní a nemuseli sa báť, že je váš outfit zlý.

Aká je vaša obľúbená farba? Nech už odpoviete akokoľvek, je dobré myslieť na to, že by ste mali mať vo svojom šatníku tričká minimálne v základných farbách ako biela, čierna, sivá či modrá.Oblečenie bielej farby dopĺňa všetky tóny pleti. Klasické biele tričko by malo byť bezpochyby aj súčasťou vášho šatníka. Skvelo sa hodí k akémukoľvek outfitu, ale v prípade, že nechcete zbytočne experimentovať, siahnite po klasických džínsoch a topánkach či teniskách jednoduchého štýlu. Na prvý pohľad síce môžno bežný outfit, ale určite sa v ňom budete cítiť príjemne a pohodlne nech už sa vyberiete kdekoľvek. Čierna farba je asi tou najčastejšou farbou v šatníku. Veľa ľudí si ešte aj dnes myslí, že čierna zoštíhľuje, čo však nemusí byť celkom pravda. Čiernym tričkom rovnako nič nepokazíte, ale nezabudnite na to, že čierna farba môže po čase vyblednúť. Sivá farba a jej rôzne odtiene na tričku vylepšuje tvar vášho tela. Dajte si však pozor na potné značky, ktoré sú ľahko viditeľné práve na tejto farbe.

Niekoľko pravidiel pre perfektne priliehavé tričko 

  • Švy trička by mali dokonale sedieť na okraji vašich ramien.
  • Ak má vaše obľúbené tričko dlhšie rukávy, urobte pár záhybov, je to veľmi trendy.
  • Vrchná časť trička by mala byť dostatočne dlhá, aby sa mohla prípadne zasunúť do nohavíc.
  • Nezabúdajte, že ak je tričko príliš voľné, nie je vidieť tvar vášho tela a ak je zas príliš tesné, budú viditeľné všetky jeho detaily. Zúžený strih, ktorý nezakrýva váš pás, je ideálnou voľbou.

Tričko je jeden z najlepších spôsobov, ako oživiť každý outfit. Ak vás jednofarebné tričká nudia a máte chuť trošku experimentovať,siahnite po vtipnom tričku s potlačou. Ide o výborný spôsob ako rozžiariť váš outfit, pretože mu dodáte unikátny štýl. Ak takéto tričká vo vašom šatníku chýbajú, určite sa pozrite na trickovy.sk, kde nájdete veľký výber jedinečných tričiek.