Príbeh našej čitateľky Katky

Keď bola Katka malé dievčatko, už sa veľmi tešila na to, že bude veľká a bude mať hromadu detí. Vždy sa hrala najradšej s bábikami  na to, že ona je ich maminka. Milovala kočíky. Všetky jej bábätká museli mať vlastný. Preto mala bohatý vozový park. Retro kočík, klasický kočík, kočík pre dvojičky, športový kočík… Skrátka Katka milovala detičky a už ako malá vedela, že byť matkou je veľkou časťou jej životného poslania.

Katka sa počas svojho dospievania a štúdií, zamerala na právo. Jej veľký zmysel pre spravodlivosť ju viedol okamžite k štúdiu práva. Na Vysokej Škole bola premiantkou s výborným prospechom a nekončila nijak inak ako s červeným diplomom.

Katka počas štúdia na Vysokej Škole spoznala Milana. Milan bol vášnivý technik, študujúci na technickej univerzite. Jeho zameranie bolo jasne, prísť na to, ako  sa dá vyrobiť čo najvýkonnejší kompresor.

Katka a Milan sa po škole vzali, ale ich životy sa ešte ani zďaleka neuberali rodinným smerom. Obaja sa zamerali na kariéru v ktorej sa im veľmi dobre darilo. Boli pracovitý a plnili si svoje sny. Tak to šlo niekoľko rokov.

Keď mala Katka 33 rokov, uvedomila si, že jej niečo chýba. Netrvalo dlho, aby si uvedomila, že chce byť matkou, že chce založiť rodinu a priviesť na tento svet pár skvelých bytostí. Porozprávala sa s Milanom a zistila, že to má podobne. Začali sa teda snažiť o bábätko.

Ako správni intelektuáli, zistili si všetko o plodení detí, kedy je najväčšia pravdepodobnosť a ako to vlastne celé funguje, možné posuny ovulácie, sledovanie plodných a neplodných dní a podobne. Všetkému rozumeli a boli si istý, že Katka o chvíľočku otehotnie.

Nedarilo sa im to však už tri mesiace, až sa rozhodli, že v tom majú zachovať istú magickosť a kúzlo a prestali počítať a ako sa hovorí, nechali to na život sám. Oplatilo sa, nes má Katka doma krásne 3mesačné bábätko.