Predsieň je dôležitá súčasť každého domova

Predsieň je presne tým typom priestoru, ktorý je možné ešte viac ako zvyšné časti nášho interiéru podrobiť nápaditým možnostiam. Ak máte radi rôzne vlastné svojpomocné projekty, môžete si aj jednoduchú miestnosť akou je predsieň zariadiť celkom samy a podľa svojho štýlu.

popup_chodba53

Naozaj využívame predsieň tak často?

Hoci sa Vám to nemusí zdať pravdivé, predsieň naozaj plne využívame, a to každý deň. Či už pred odchodom do práce alebo do školy, vyberieme si svoju obľúbenú bundu zo skrine a obujeme naše topánky. Predsieň naozaj používame pravidelne aspoň dvakrát denne. Šikovným pomocníkom v našej predsieni sa tiež môže stať stolička alebo stôl, najmä ak v domove bývajú starší ľudia. Ďalšou alternatívou skrine môže byť šatníková stena.

Ako je možné oživiť predsieň?

Pridaním svetla dokážete vo svojej predsieni naozaj veľa. Pomocou svetlých farieb, kvalitnejšieho bodového osvetlenia alebo väčších zrkadiel môžete docieliť naozaj prekvapivý výsledný efekt, ktorý Vás naozaj môže prekvapiť a  potešiť. Svetlo by ste mali pridať do každej predsiene, ktorá je  veľmi malá a bez prítomnosti nejakých okien, teda príliš tmavá. Takéto predsiene už na prvý pohľad nerobia dobrý dojem. V prípade, že je to u vás stavebne možné vykonať. Cez presklené plochy vpustite prirodzené svetlo.

Aký nábytok by mala mať Vaša predsieň?

V predsieni by Vám rozhodne nemal chýbať botník s vešiakmi a skriňou. Každá predsieň si vyžaduje viacúčelový nábytok, je jedno či máte malú alebo väčšiu predsieň. Podľa jej veľkosti potom môžete zvážiť jednotlivý nábytok, ktorý je možné umiestniť v predsieni. Skriňu môžete jednoducho nahradiť iba vďaka vešiakom, a vtedy ak nemáte veľa oblečenia. Poprípade môžete do predsiene umiestniť jednotlivé skrinky. Vyberajte však rovnaké typy, alebo aspoň skrinky, ktoré k sebe naozaj ladia.

Ako by mala byť celá predsieň zariadená?

V žiadnom prípade by vaša predsieň nemala byť zariadená celá v chaose. Potrebujete si do nej predsa odložiť veci, ktoré využívate každý deň. Či už ide o to oblečenie alebo napríklad kľúče od auta. Využitím skriniek alebo vešiakov tak môžete docieliť miestnosť, ktorá bude udržiavať všetko čo potrebujete pod kontrolou a na svojom stálom mieste.